język polski english deutsch
 
Certyfikaty

Certyfikaty i aprobaty

Aprobata techniczna

Aprobata techniczna

 

Każdy z produktów sygnowanych przez Yellow Acoustic posiada Aprobatę Techniczną, wystawioną w niezależnym ośrodku Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), potwierdzającą zgodność produktu, jego właściwości techniczne, mechaniczne i wytrzymałościowe. Nawet najmniejsze elementy naszych produktów posiadają Aprobaty Techniczne, określające możliwości ich zastosowania. Montaż odbywa się według opisanych procedur, produkt każdorazowo przechodzi przez rygorystyczną kontrolę jakości.

Badania ogniowe

Badania ogniowe

 

Produkty Yellow Acoustic posiadają niezbędne w branży wykończeniowej, dokumenty uwiarygodniające bezpieczeństwo ich użytkowania. Klasyfikacja ogniowa określa możliwość zastosowania produktów w obiektach użyteczności publicznej. To nie marketing, to restrykcyjne normy i miarodajne badania, gwarantują bezpieczeństwo ewakuacji podczas pożaru. Jest to najistotniejszy element produktów Yellow Acoustic. Ciągle ulepszamy nasze produkty aby dbać o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Badania higieniczne

Badania higieniczne

 

Okładziny ścienne i sufitowe Yellow Acosutic, przeznaczone są przede wszystkim do obiektów publicznych, w tym również szpitali czy zakładów medycznych o podwyższonej higieniczności produktów. Nasze panele akustyczne łatwo utrzymać w czystości, ich powierzchnia jest zabezpieczona przed zabrudzeniem, wystarczy wilgotna ściereczka, która usunie każdy brud. Ich właściwości higieniczne są potwierdzone przez Zakład Toksykologii Środowiska, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Aprobata-Techniczna-G-W-1

Atest-Higieniczny-G-W-+-okleina

Aprobata-Techniczna-MDF-1

Atest-Higieniczny-MDF-+-laminat

Atest-Higieniczny-G-W-+-laminat

Atest-Higieniczny-MDF-+-okleina

Konfigurator paneli

Skonfiguruj swój panel

int(0)