język polski english deutsch
 
Serwis

Serwis

Montaż paneli

Montaż paneli i płyt akustycznych Yellow Acoustic stanowi część oferty Yellow Service. Na życzenie Klienta montujemy materiały akustyczne na specjalnych systemach, przygotowanych pod produkty Yellow Acoustic. W skład systemu wchodzą: podkonstrukcja, profile montażowe, narożniki, rewizje. Całość procesu przebiega niezwykle szybko, dzięki certyfikowanym ekipom montażowym –  każda z nich realizuje nawet najtrudniejsze zadania.

Proces montażu

team_image

Pomiar ściany i montaż podkonstrukcji z użyciem lasera

team_image

Dostosowanie odstępów między pionowymi łatami

team_image

Instalacja wełny mineralnej między podkonstrukcją

team_image

Montaż pierwszego aluminiowego profilu systemowego

team_image

Usunięcie kurzu i opiłek z systemu profili aluminiowych

team_image

Montaż pierwszego panelu akustycznego

team_image

Upewnienie się, iż panel akustyczny zamocowany jest prawidłowo

team_image

Zamocowanie kolejnych profili i paneli akustycznych

team_image

Czyszczenie paneli akustycznych z kurzu po montażu

Yellow Service

Yellow Acoustic oferuje swoim Klientom także kompleksową obsługę Yellow Service obejmującą:

 • Usługa montażu wraz z nadzorem
  Montaż odbywa się pod nadzorem doświadczonych inżynierów kontraktu, którzy dbają o szybkość pracy, jakość oraz terminowość, a w szczególności o przestrzeganie przepisów BHP.
 • Uczestnictwo w naradach u GW
  Uczestnictwo w naradach u Generalnego Wykonawcy stanowi część pakietu Yellow Service, wszystkie decyzje podejmowane są w bezpośrednim kontakcie z inżynierem kontraktu.
 • Operaty akustyczne
  Yellow Acoustic dysponuje wiedzą i odpowiednim zasobem osób, które wiedzą wszystko na temat akustyki. Na życzenie Klienta  istnieje możliwość wykonania operatów akustycznych obiektów, przede wszystkim muzycznych, a na ich podstawie dostosowanie produktu do danej realizacji np. rodzaju perforacji oraz stopnia perforowania, rodzaju materiału (MDF lub płyta gipsowo-włóknowa).
 • Bieżące uzgodnienia z architektem i akustykiem
  Na każdym etapie prac związanych z produkcją lub montażem paneli akustycznych, wszystkie istotne elementy uzgadniane są z architektem lub akustykiem w zależności od rozwiązywanego problemu.
 • Wykonanie dokumentacji powykonawczej
  Yellow Acoustic wykonuje również dokumentację powykonawczą realizowanych zleceń.
 • Transport
  Częścią Yellow Service jest także usługa transportu. Z uwagi na to, że Yellow Acosutic jest polskim producentem, nie ma żadnego problemu z dostarczeniem produktów do docelowego miejsca montażu paneli ściennych i sufitowych.
 • Przedłużenie gwarancji
  Na wszystkie materiały akustyczne udzielana jest gwarancja, która po pewnym czasie wygasa. Yellow Service oferuje swoim Klientom możliwość przedłużenia gwarancji w zależności od indywidualnych potrzeb lub uwarunkowań.

Konfigurator paneli

Skonfiguruj swój panel

int(0)