język polski english deutsch
 

O firmie

Prestige S.A. to znany od 25 lat, doświadczony producent doskonałej jakości mebli z naturalnych  surowców, producent płyt wykończeniowych, drzwi skrzydłowych, drzwi przesuwnych do szaf i garderób.  Nowoczesne technologie, doskonała jakość produktów potwierdzona licznymi nagrodami i atestami, pozwalała firmie eksportować wyroby do kilkunastu krajów świata. Dwa lata temu zmieniliśmy profil produkcji. Dziś produkty Prestige S.A. to wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu, innowacyjności i funkcjonalności, czego potwierdzeniem są prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, właściciel marki Yellow Acoustic rozpoczął produkcję paneli i płyt akustycznych (ściennych i sufitowych) oraz ustrojów akustycznych.  Jako systemowe rozwiązanie, uzupełniające bogaty asortyment  paneli i płyt akustycznych, firma oferuje drzwi do obiektów biurowych, hotelowych, rekreacyjnych np. SPA, wykonane z tych samych materiałów (aluminium, okleiny i laminaty) oraz zgodne wzorniczo z okładzinami ściennymi. Całość oferty uzupełnia Yellow Service – usługi serwisowe w tym projektowanie akustyczne, operaty akustyczne, transport, montaż oraz usługi posprzedażowe. Ciągły rozwój i inwestycje w nowoczesne rozwiązania oraz wrażliwość na opinie Klientów, czynią Yellow Acoustic  firmą, która zaspokoi nawet najbardziej wyszukane i niestandardowe potrzeby branży.

Misja, wizja, cel

Misja: Troska i dbałość o najlepszą akustykę wnętrz w przestrzeni pomieszczeń.

 

Wizja: Lubimy być liderem branży, dlatego stawiamy na dalszy rozwój, jednocześnie wyznaczając sobie coraz większe wymagania w dziedzinie akustyki pomieszczeń: technologii, jakości i designu. Przede wszystkim jednak widzimy Ciebie w dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

 

Cel: Dostarczanie najlepszych, pod względem technologicznym, jakościowym i wzorniczym, produktów akustycznych i usług, w celu poprawiania jakości życia. Nasze materiały akustyczne, które gwarantują izolację akustyczną – wyciszenie pomieszczeń poprzez użycie paneli dźwiękochłonnych i wygłuszających – sprawiają, że polepszona zostaje jakość dźwięku, a jednocześnie chroniony zostaje słuch osób przebywających w miejscach publicznych.

Tożsamość

Yellow Acoustic to marka paneli ściennych i sufitowych, a także paneli i płyt oraz ustrojów akustycznych. W naszym portfolio produktowym znajdują się fabrykaty przeznaczone do podniesienia jakości akustyki pomieszczeń w obiektach publicznych czy instytucjonalnych, takich jak: porty lotnicze, dworce kolejowe, filharmonie, teatry, kina, biurowce, hotele, uniwersytety, campusy akademickie, obiekty targowe i sportowe. Poszukujemy nowych rozwiązań, nie tylko technologicznych, ale także produktowych. Ciągle rozbudowujemy swoje portfolio, mając na uwadze zarówno aspekty estetyczne, jak i  akustyczne – wszystko stanowi element przemyślanych decyzji i działań. Dlatego z największą uwagą dobieramy naturalne surowce i dopracowujemy każdy detal. Chcemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do ustrojów akustycznych najwyższej jakości, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami oraz doskonałymi parametrami akustycznymi. Yellowacoustic ściśle współpracuje z architektami, dlatego każde rozwiązanie technologiczne lub produktowe oceniane jest przez uznane i prestiżowe biura architektoniczne.
Yellowacoustic nigdy nie zatrzymuje się w miejscu!

Wartość marki

Technologia akustyczna – jesteśmy specjalistami od akustyki, wykonujemy operaty akustyczne pod konkretne realizacje, a na ich podstawie panele i płyty akustyczne oraz inne ustroje akustyczne.

 

Polskość marki – polscy konsumenci cenią sobie i wspierają polskie produkty – Yellowacoustic jest w 100% polskim produktem.

 

Elastyczność markizaprojektuj własny panel lub płytę akustyczną– zarówno bogata oferta zewnętrznych okładzin: typów, kolorów, deseni,  jak i typów perforacji stwarza okazje, aby architekci lub projektanci mogli  wykazać się inwencją.

 

Dynamika marki - błyskawicznie reagujemy na nieprzewidziane zmiany, które mogą zdarzyć się w trakcie realizacji zlecenia: zmiana koncepcji, podpisanie kontraktu, sytuacje nadzwyczajne, wypadki losowe i każde inne uwarunkowanie,  dla którego kluczowym aspektem jest szybkość reakcji.

 

Dbałość marki o interes Klientówzamawiasz i kupujesz tylko tyle, ile naprawdę potrzebujesz. minimalizując w ten sposób koszty. Stawia to Yellow Acoustic w opozycji do zagranicznych marek, które siłą rzeczy, nie są w stanie  zagwarantować tej wartości.

Zespół

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich fachowości, zaangażowaniu, umiejętności współpracy w zespole, osiągamy zamierzone cele. Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego: wiedzę, doświadczenie, nowe pomysły. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków pracy, w których potencjał każdego pracownika będzie najlepiej wykorzystany. Zgodnie z przyjętą przez nas filozofią, to właśnie potencjał ludzki stanowi podstawę sukcesu naszej firmy.

Nagrody

W ostatnich latach wielokrotnie nas nagradzano. Poniżej prezentujemy wybrane wyróżnienia:

  • 2001 - nagroda za najlepszą aranżację stoiska wystawienniczego na Międzynarodowych Targach Meblowych Moskwa 2005.
  • 2005 - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble 2005 dla zestawu dziecięcego PIANO.
  • 2005 - wyróżnienie przyznawane przez grupę polskich kupców meblowych, na wystawie „Poznańskie Premiery – Meble 2005”.
  • 2005 - Acanthus Aureus Międzynarodowych Targów Poznańskich „MEBLE” za projekt i wykonanie stoiska, które najlepiej realizuje strategię marketingową firmy.
  • 2005  - „Dobry Wzór”  - tytuł przyznawany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie za meble do sypialni „VENEZIA”.
  • 2005 - Gazele Biznesu – tytuł przyznawany przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.
  • 2006 - wyróżnienie magazynu „Meble Plus” dla sypialni Campari za nowatorskie zastosowania egzotycznych materiałów i oryginalne wzornictwo.
  • 2007 - firma Prestige  dołącza do zaszczytnego grona pełnoprawnych członków WTC Poznań.
  • 2007 – „Dobry Wzór” –  tytuł przyznawany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie za meble do sypialni „VENEZIA”.
  • 2008 - Złoty Medal Budma 2008 za płyty meblarskie, drzwi skrzydłowe oraz drzwi przesuwne.

08.01.2015

Jest już drugi numer Magazynu AKUSTYKA !

Magazyn AKUSTYKA skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, akustyków, wykonawców or... Czytaj dalej...

24.10.2014

Pierwszy numer magazynu AKUSTYKA już dostępny!

Akustyka-01-2014<... Czytaj dalej...

08.10.2014

Panele Yellow Acoustic w nowej Szkole Muzycznej w Zbąszyniu

Nowa Szkoła Muzyczna w Zbąszyniu już otwarta! Czytaj dalej...

12.06.2014

Panele Yellow Acoustic na Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

Yellow Acoustic montuje panele akustyczne w prestiżowym obiekcie we Wrocławiu. Budynek Narodowego ... Czytaj dalej...

Konfigurator paneli

Skonfiguruj swój panel

int(0)