język polski english deutsch
 

Misja, wizja, cel

Misja: Troska i dbałość o najlepszą akustykę wnętrz w przestrzeni pomieszczeń.

 

Wizja: Lubimy być liderem branży, dlatego stawiamy na dalszy rozwój, jednocześnie wyznaczając sobie coraz większe wymagania w dziedzinie akustyki pomieszczeń: technologii, jakości i designu. Przede wszystkim jednak widzimy Ciebie w dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

 

Cel: Dostarczanie najlepszych, pod względem technologicznym, jakościowym i wzorniczym, produktów akustycznych i usług, w celu poprawiania jakości życia. Nasze materiały akustyczne, które gwarantują izolację akustyczną – wyciszenie pomieszczeń poprzez użycie paneli dźwiękochłonnych i wygłuszających – sprawiają, że polepszona zostaje jakość dźwięku, a jednocześnie chroniony zostaje słuch osób przebywających w miejscach publicznych.

Tożsamość

Yellow Acoustic to marka paneli ściennych i sufitowych, a także paneli i płyt oraz ustrojów akustycznych. W naszym portfolio produktowym znajdują się fabrykaty przeznaczone do podniesienia jakości akustyki pomieszczeń w obiektach publicznych czy instytucjonalnych, takich jak: porty lotnicze, dworce kolejowe, filharmonie, teatry, kina, biurowce, hotele, uniwersytety, campusy akademickie, obiekty targowe i sportowe. Poszukujemy nowych rozwiązań, nie tylko technologicznych, ale także produktowych. Ciągle rozbudowujemy swoje portfolio, mając na uwadze zarówno aspekty estetyczne, jak i  akustyczne – wszystko stanowi element przemyślanych decyzji i działań. Dlatego z największą uwagą dobieramy naturalne surowce i dopracowujemy każdy detal. Chcemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do ustrojów akustycznych najwyższej jakości, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami oraz doskonałymi parametrami akustycznymi. Yellowacoustic ściśle współpracuje z architektami, dlatego każde rozwiązanie technologiczne lub produktowe oceniane jest przez uznane i prestiżowe biura architektoniczne.
Yellowacoustic nigdy nie zatrzymuje się w miejscu!

Wartość marki

Technologia akustyczna – jesteśmy specjalistami od akustyki, wykonujemy operaty akustyczne pod konkretne realizacje, a na ich podstawie panele i płyty akustyczne oraz inne ustroje akustyczne.

 

Polskość marki – polscy konsumenci cenią sobie i wspierają polskie produkty – Yellowacoustic jest w 100% polskim produktem.

 

Elastyczność markizaprojektuj własny panel lub płytę akustyczną– zarówno bogata oferta zewnętrznych okładzin: typów, kolorów, deseni,  jak i typów perforacji stwarza okazje, aby architekci lub projektanci mogli  wykazać się inwencją.

 

Dynamika marki - błyskawicznie reagujemy na nieprzewidziane zmiany, które mogą zdarzyć się w trakcie realizacji zlecenia: zmiana koncepcji, podpisanie kontraktu, sytuacje nadzwyczajne, wypadki losowe i każde inne uwarunkowanie,  dla którego kluczowym aspektem jest szybkość reakcji.

 

Dbałość marki o interes Klientówzamawiasz i kupujesz tylko tyle, ile naprawdę potrzebujesz. minimalizując w ten sposób koszty. Stawia to Yellow Acoustic w opozycji do zagranicznych marek, które siłą rzeczy, nie są w stanie  zagwarantować tej wartości.

Zespół

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich fachowości, zaangażowaniu, umiejętności współpracy w zespole, osiągamy zamierzone cele. Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego: wiedzę, doświadczenie, nowe pomysły. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków pracy, w których potencjał każdego pracownika będzie najlepiej wykorzystany. Zgodnie z przyjętą przez nas filozofią, to właśnie potencjał ludzki stanowi podstawę sukcesu naszej firmy.

Konfigurator paneli

Skonfiguruj swój panel

int(0)